LVRU

Pieminekļu izgatavošana

Pieminekļu izgatavošana ir viena no svarīgākajām SIA „DP Service” darbības jomām. To ražošanas process sastāv no vairākiem posmiem:

1. posms. Granīta bloku ieguve

Blokus iegūst karjeros ar dažādu speciālu iekārtu palīdzību, pēc tam tos transportē uz darbnīcām zāģēšanai un turpmākai apstrādei. Karjeri, kur iegūst granītu, ir atrodami dažādās pasaules valstīs, mūsu uzņēmums pieminekļu izgatavošanai izmanto zviedru, karēļu, norvēģu, somu un ukraiņu granītu.

2. posms. Bloku zāģēšana

Pēc bloku transportēšanas uz speciāli aprīkotām darbnīcām, tos sazāģē, iegūstot vajadzīga biezuma un lieluma plītis. Šim darbam izmanto dažāda veida akmens zāģēšanas iekārtas un instrumentus.

3. posms. Slīpēšana un pūlēšana

Pēc bloku sazāģēšanas plītīs, to virsma tiek slīpēta ar speciālu abrazīvo disku palīdzību, lai iegūtu maksimāli līdzenu virsmu, tad, dziļākas krāsas un spīduma iegūšanai, plīšu virsma tiek pūlēta.

Iegūstot vajadzīga izmēra sagatavi un apspriežot ar pasūtītāju visas nianses, no plīts tiek veidots piemineklis. SIA „DP Service” darbojas pieredzējuši akmeņkaļi, griezēji un gravieri, tādejādi mēs vienmēr sasniedzam labākos rezultātus.

Pieminekļa izgatavošanas laikā ņemam vērā visas klienta prasības, izgatavojam arī pēc klienta skiecēm. Pēc gatava pieminekļa apstiprināšanas, veicam uzstādīšanu visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās. Uzstādīšanu veic zinoši un pieredzējuši meistari.

 

Ražošanas uzņēmums „DP Service” sniedz pilna klāsta pakalpojumus, kas saistīti ar pieminekļu un memoriālu kompleksu veidošanu.

© 2013 SIA "DP Service". Visas tiesības aizsargātas.