LVRU

Akmens virsmas

     Galdu virsmu izgatavošanai tiek izmantoti dažādi materiāli, tomēr dabīgais akmens ir visdrošāka, estētiskāka un ilgāk kalpojoša izejviela. Visiem ir zināms fakts, ka dabīgs akmens jau kopš seniem laikiem tiek plaši izmantots virsmu izgatavošanai un interjera elementu izstrādei, kas saistāms ne tikai ar materiāla skaistumu un neatkārtojamām, košām krāsām, bet arī ar akmens praktiskumu, ekspluatācijas vienkāršumu un higiēniskumu.

      Akmens virsmas izgatavošanai SIA „DP Service” tiek izmantoti tādi akmens veidi, kā marmors, granīts un onikss. Elegantas marmora galdu virsmas ir mazāk izturīgas pret agresīvu ārējās vides ietekmi, tās ideāli derēs vannas istabu interjera dekorēšanai. Turpretī, granīta virsmas, kas atšķiras ar vispāratzītu ilgmūžību un izturīgumu, var būt uzstādītas jebkurās telpās.

 Akmens virsmu priekšrocības:

     Pateicoties dabīgā akmens īpašībām, bez lieliska ārējā izskata galdu virsmām no marmora, granīta un oniksa piemīt arī vairums priekšrocību, starp kurām ir:

  • dabiska materiāla ekoloģiskums;
  • augsta izturības pakāpe, izturīgums pret mehāniskiem bojājumiem;
  • izturīgums pret pūlētās virsmas noberšanās – tās izskats paliek nemainīgs bez papildus kopšanas līdzekļu izmantošanas;
  • ilgmūžība;
  • krāsu, faktūru un zīmējumu milzīga daudzveidība un ārējā izskata pievilcība – tas viss ļauj veidot nepārspējami skaistus un cēlus interjerus;
  • uz akmens virsmas nepaliek traipi, no netīrumiem var viegli tikt vaļā ar mitras lupatas palīdzību;
  • akmens virsmas ideāli iederēsies jebkura interjera kopējā dizainā.

 Tieši tāpēc katra granīta vai marmora galda virsma ir unikāls mākslas darbs ar paša vēsturi un dzīvu struktūru.  

Granīta virsmas

Granīta galdu virsmas īpaši veiksmīgi pilda savu lomu virtuvē, sniedzot saimniecei teicamas ekspluatācijas iespējas. Tām nedraud triecieni, iegriezumi, skrāpējumi, temperatūras izmaiņas, mitruma un lielas slodzes ietekme.

Marmora virsmas

Bez sava pārsteidzoša un fantastiska skaistuma marmora galdu virsmām piemīt tādas ikdienas ekspluatācijas īpašības, kā ilgmūžība un nodilumizturība. Daudzi klienti dod priekšroku tieši šim materiālam tā unikāla un neatkārtojama dabiska zīmējuma dēļ, kas grezno jebkura izstrādājuma virsmu. Marmoram ir raksturīgs bagātīgs krāsu un toņu kopums. Tas var būt balts, pelēks, rozā, zaļš, krēmīgs, monohroms.

 Oniksa virsmas

Oniksa galdu virsmas noder gan vannas istabas un virtuves dekorēšanai, gan ēkas dzīvojamo telpu – guļamistabas, viesistabas un kabineta interjera pilnveidošanai. Šajā pusdārgakmenī ar blīvu struktūru kombinējas optimāla funkcionalitāte un brīnumains ārējais izskats.

Pati oniksa faktūra ir ļoti interesanta un pievilcīga – maigi krēmīgi, karameļu un gaiši pelēcīgi toņi ar vienmērīgu, gandrīz nemanāmu pāreju un biezu piena krāsas diegu zīmējumu. Onikss ievieš interjerā aristokrātisku cildenumu un īpaši izdevīgi izskatās savienojumā ar naturālu koku. Žurnālu un ēdamgaldi, grāmatu galdi un konsoles ar oniksa virsmām būs jebkuras telpas spēcīgs vizuāls magnēts un spilgts klasiskā interjera papildinājums. 

© 2013 SIA "DP Service". Visas tiesības aizsargātas.