LVRU

Akmens palodzes

     Marmora un granīta dabiska krāsu palitra ir ļoti bagātīga un daudzveidīga. Dabīgā akmens atšķirīgu toņu, krāsu un individuāla zīmējuma kombinēšanas variācijas ļauj radīt granīta vai marmora palodzes jebkurai gaumei, kas iederēsies jebkādā interjerā. Uzstādīšanai telpas iekšpusē ieteicamas marmora palodzes, bet ārpusē – granīta.

 Granīta un marmora palodžu salīdzinājums

Der atcerēties, ka granīts ir vulkānisks kalnu iezis, kura sastāvā ietilpst kvarcs, kas padara to īpaši izturīgu, toties marmors ir daudz mīkstāks iezis. Vietējos klimatiskos apstākļos ēku fasādes apdares problēma labāk risinājama ar granīta palīdzību, jo šis materiāls ir īpaši izturīgs pret laika apstākļu pārmaiņām un smagumiem, ilgi saglabājot estētisku izskatu.

Marmors laiž cauri gaismu un rada telpā vitrāžas efektu, kas nav raksturīgi granītam. Marmora izstrādājumi piesaista ar untumainiem rakstiem, kas atšķir tos no granīta.

Granīta un marmora palodžu priekšrocības:

  • dabīgā akmens palodzēm piemīt augsta izturības pakāpe;
  • akmenim ir raksturīga bagātīga krāsu palete;
  • akmens palodzes lieliski iederas jebkura stila interjerā, svarīgi ir pareizi izvēlēties to krāsu un izmērus.

 Akmens palodžu iezīmes

     Dabīgā materiāla daudzveidīgas apstrādes iespējas ļauj saglabāt tādas dabiskas akmens īpašības, kā:

  • izturība;
  • ekoloģiskums;
  • ilgmūžība;
  • apkārtējās vides ietekmes rezistence;
  • inertums.

 Akmens palodžu kopšana

Dabīgā akmens palodžu kopšana neprasa lielas piepūles, pietiek ik pa laikam noslaucīt virsmu ar mitru drānu bez jebkādu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas. Akmens pūlētā virsma neuzsūc netīrumus, bet atvairo tos.

Uzņēmumam „DP Service” ir ilggadīga akmens palodžu ražošanas un uzstādīšanas pieredze. Saviem pasūtītājiem varam piedāvāt gan milzīgu dabīgā akmens krāsu un veidu sortimentu, gan savu profesionālismu jebkādu ideju realizācijai. Palodžu izgatavošanai mūsu uzņēmumā tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, meistari darbojas ar drošām, uzticamām un precīzām iekārtām.

Papildus piedāvājam logu aiļu slīpumu apdari ar  dabīgo akmeni.

© 2013 SIA "DP Service". Visas tiesības aizsargātas.